Leden 2009

Víš co?? Vůbec nic !! - Novinky !!

23. ledna 2009 v 20:52 | Lucinka |  Víš co?? Vůbec nic !! -kapela
Náš dlouho očekáváný bubeník je tu!! Konečně se nám podařilo ho najít, takže teď už záleží jen na nás, jak s tím naložíme. V neděli nás čeká první zkouška, takže se všichni moc těšíme :)) Všichni máme plný ruce práce hlaně s novýma písničkama, skládáme texty, vymýšlíme melodie... tak snad se to bude líbit :D ale soudě podle prvních názorů to vidím růžově ;o) "Dokola doblba" se líbila snad každýmu :D:D... Až se trochu pohneme, napíšu sem více informací o nás, hudbě kterou by jsme chtěli dělat a něco o našich plánech! Zatím můžete zkouknout náš profil na BZ, kde je zatim jen pár nekvalitních nahrávek :DXD ale budeme se snažit co nejdříve pořídit lepší !! Tak pište jak se Vám líbíme :)) A Víte co??...Vůbec nic!! =oP

První rok tohoto blogu je za námi :))

19. ledna 2009 v 21:41 | Lucinka |  EKOpunk
Dnes je to přesně rok co spatřil světlo světa první článek na tomto blogu :))
Myslím, že jsme toho za ten rok celkem dost zvládli udělat, ať už je to naše první úklidová akce, venčení pejsků v útulku, rozšíření myšlenek k naším Slovenským bratrům a KONEČNĚ-jsem ráda že to mohu napsat- je to naše kapela !! Která bude nejen svými texty podporovat myšlenku ekopunku :) Konečně se nám podařilo sehnat bubeníka z čehož máme všichni obrovskou radost a jsme plný energie, elánu a nadšení :D:))
Pokud nás už v našem ranném stádiu chcete omrknout tak můžete tady . Doufám, že se Vám zalíbíme =P my už se totiž vidíme v tý vyprodaný hale :DXD ... Tak doufám, že ten příští rok bude ještě víc úspěšný než ten první :)) to záleží hlavně na vaší podpoře a touze "něco dělat" !!